Levny Tabák Info

Firma

Firma

Naše firma je na trhu zcela novou firmou, ale náš pracovní kolektiv tvoří lidé, kteří dříve pracovali v této branži a nyní vám, díky svým zkušenostem, chtějí nabídnout ten nejlepší tabák a tu nejkvalitnější obsluhu. Cena našeho tabáku patří k těm nejnižším na trhu a činí 750,00 CZK/kg. Samozřejmě, že na Internetu lze najít levnější tabák za cenu v kolem 500,00 CZK/kg, ale takový výrobek se na kouření příliš nehodí a připomíná spíše seno nežli kvalitní cigaretový tabák.

Produkt

 Produkt

Nabízíme výlučně tabák te nejvyšší kvality – bez lodyh a kořenů, jemně řezaný (0,5 – 0,9mm. Je vyráběn z listů typu strips pocházejících z italských a bulharských plantáží. Je strojově řezaný a balený, vlhkost tabáku se pohybuje v rozmezí 8 – 12%, díky tomu se dokonale pěchuje do dutinek a kouří. Kvalitou se vůbec neliší od tabáku nabízeného v kamenných obchodech – při kouření tohoto tabáku je pro něj typická bohatá a plná, ale zároveň subtilní a velmi příjemná chuť.

Poslání

 Poslání

Protože nejsme majiteli kamenného obchodu a naše činnost je založena na internetovém obchodování, není možné osobní převzetí objednaného tabáku. Objednávku lze realizovat několika způsoby – zboží se vždy snažíme dodat v co nejkratším čase. Zaručujeme dodání výrobku vysoké kvality a expresní dodávku kurýrem. Máme zájem především o stálé zákazníky – proto také ke každému přistupujeme se stejnou vážností – nejdůležitější je pro nás spokojenost a satisfakce zákazníka. Prověř si nás a přesvědč se sám – určitě nebudeš litovat!

Přihlášení